فروش و اجرای عرشه فولادی

سقف عرشه فولادی

سقف عرشه فولادی (Metal Deck) گونه‌ای از سقف‌های مرکب کامپوزیت می‌باشد که در ساخت آن از ترکیب فولاد و بتن استفاده می‌گردد، که بتن در این نوع سقف به عنوان عضو فشاری در قسمت فوقانی تیر فولادی و از مقاطع فولادی به عنوان عضو کششی استفاده می‌گردد، همچنین در تعریف جامع سیستم سقف عرشه فولادی جهت یکپارچگی و اتصال عضو فشاری به کششی از برشگیرها که به شکل گلمیخ می‌باشند استفاده می‌گردد. ورق فرم داده شده گالوانیزه نیز در این سقفها به عنوان قالب ماندگار و همچنین المان کمکی به عضو کششی وجود دارد.

مشاوره سقف عرشه فولادی

مزایای استفاده از سقف های عرشه فولادی

مقرون به صرفه

مقرون به صرفه

مقاوم در برابر آتش‌سوزی

مقاوم در برابر آتش‌سوزی

اجرای سریع

اجرای سریع

فرایند خرید و اجرای عرشه فولادی از شرکت فرتاک ویژن

برای خرید و یا اجرای عرشه فولادی ابتدا باید توجه کنید که سازه شما اسکلت فلزی باشد سپس با در دست داشتن اطلاعات زیر کافیست با مشاورین مجرب شرکت ساختمانی فرتاک ویژن تماس بگیرید

اطلاعات مورد نیاز برای سفارش سقف عرشه فولادی :

– متراژ   – تعداد طبقات   – گام ورق عرشه   – ضخامت عرشه فولادی

برای دریافت مشاوره سقف عرشه فولادی رایگان برای خرید ورق عرشه فولادی و یا اجرای سقف عرشه فولادی کافیست روی دکمه زیر کلیک کنید و با مشاورین مجرب شرکت فرتاک ویژن در تماس باشید.

پیمانکاری سقف های عرشه فولادی

پیمانکاری این امر حتما باید توسط یک تیم متخصص و با تجربه که میتواند از مرحله تولید تا اجرا را به نحو احسن انجام دهد اجرا شود از همین رو پیشنهاد می شود به دلیل حائز اهمیت بودن نحوه اجرا و کیفیت اجزای اصلی سقف های عرشه فولادی در استحکام ساختمان، الزاما طراحی و مراحل اجرای این سقف ها را به یک تیم پیمانکاری یا شرکت ساختمانی متخصص و با تجربه در این زمینه بسپارید. لازم به ذکر است که شما میتوانید چند نمونه از صدها پروژه اجرایی سقف عرشه فولادی را که توسط شرکت ساختمانی فرتاک ویژن انجام شده است را در کروسل ذیل مشاهده بفرمایید.

سوالات شما

از چه ضخامت ورق برای سقف عرشه فولادی استفاده کنم بهتر است ؟

ارتباط ضخامت ورق عرشه فولادی رابطه مستقیم با فواصل بین تیر های اصلی و فرعی سازه دارد که مطابق با محاسبات و طراحی انجام شده توسط محاسب سازه در نقشه قید می شود.

گام ورق ۷۵ بهتر است یا ۶۵ ؟

مسلما گام ورق ۷۵ توان بیشتری برای تحمل بار در دهانه اجرا شده در سقف عرشه فولادی دارد

چه میزان توان برق برای اجرای سقف عرشه فولادی نیاز است

بعضا پروژه هایی در داخل شهر دارای برق ۳ فاز می باشند ، این مقدار برق موجود می بایست ۶۵ آمپر باشد تا توان جوش مورد قبولی را انتظار داشت ولی ترجیحا پیشنهاد می شود از دیزل با توان ۲۵۰ KW (توان واقعی) استفاده شود.

از چه گل میخی می توانم استفاده کنم ؟

سایز گل میخ مورد استفاده ارتباط مستقیم با ارتفاع گام ورق عرشه فولادی دارد برای همین امر پیشنهاد می شود برای ورق با گام ۷۵ از حداقل ارتفاع گل میخ ۱۱۵ و برای با گام ۶۵ از حداقل ارتفاع گل میخ ۱۰۰ یا ۱۰۵ استفاده شود

کدام برند ورق عرشه فولادی بهتر است ؟

کیفیت ورق های گالوانیزه موجود در بازار توسط آزمایشگاه کارخانه تولید کننده ورق دائما در حال ارزیابی می باشند، ولی برند های معروف موجود در بازار عبارتند از هفت الماس ، قزوین ، کاشان و دشتستان

مدت زمان اجرای سقف عرشه فولادی چقدر است ؟

اجرای سقف عرشه فولادی جزو سریع ترین سقف های سازه ای موجود در بازار می باشد ، مدت زمان تقریبی برای اجرای ۱۰۰۰ متر مربع ، ۷ الی ۱۰ روز کاری می باشد

هزینه تهیه و اجرای سقف عرشه فولادی در مقایسه با دیگر سقف ها چقدر است ؟

سقف عرشه فولادی جزو مقرون به صرفه ترین سقف های موجود در بازار است چون تمام پارامتر های لازم در صورت محاسباتی بودن سقف را از جمله افزایش دهانه های تیر های فرعی و کاهش آهن آلات و همچنین سرعت اجرا را در بر می گیرد.

لرزش و انتقال صدا در سقف های عرشه فولادی چقدر است ؟

سقف عرشه فولادی با ایجاد یک دال دو طرفه در سازه و یکپارچگی سقف دارای کمترین لرزش و انتقال صدا در سقف های مشابه خود است

پروژه های در حال اجرا

90%

پروژه منیریه

60%

پروژه ملاصدرا A.S.P

55%

پروژه گلستان

50%

پروژه کردان

45%

پروژه اپال

Call Now Buttonتماس با ما