منتشر شده:
26 تیر 1397
دسته بندی:
سقف عرشه فولادی
مشتری:
پروژه-عرشه-فولادی-ارمغان-صبا

پروژه ارمغان صبا

نام پروژه: ارمغان صبا

محل پروژه: چیتگر بلوار کوهک – 20000 متر مربع
سال انجام پروژه: 1397
کارفرما: شرکت آرساپی

تهیه ، تولید و اجرای ۲۰۰۰۰ متر مربع سقف عرشه فولادی برج مسکونی۲۰ طبقه ارمغان صبا در مدت زمان ۴۰ روز کاری از جمله پروژه های برجسته شرکت فرتاک ویژن میباشد.ورقهای عرشه فولادی این پروژه با ضخامت ۱ میلیمتر در طبقات پارکینگ و ۰٫۸ میلیمتر در طبقات فوقانی مطابق با نقشه های سازه دارای بالاترین سطح کیفی از لحاظ متریال بوده و نهایت دقت و استاندارهای اجرایی در برشکاری و نصب آن انجام شده است.

جوشکاری گلمیخهای این سازه به لحاظ ساختگاه و حسایت در شیوه محاسبات لرزه ای از کیفیت بسیار بالایی برخوردار می باشد. از طرفی فیکس کردن ورقها بر اسکلت سازه ، آرماتور بندی حریق و حرارتی ، و اجرای میلگردهای تقویتی بویژه در کنسولها از دیدگاه دستگاه نظارت دارای صلاحیت مطلوبی بوده و با کنترل دائم چک لیستها درحین عملیات اجرایی مواجه بوده است.

شرکت فرتاک ویژن مطابق با رسالت خود در خصوص انطباق سرعت ، دقت و کیفیت و همچنین به همت راسخ نیروهای ستادی و اجرایی، موفق به اتمام این پروژه در چهلمین روز برنامه زمانبندی ارائه شده در پیمان گردید.مدت زمان اجرای این پیمان ۶۰ روز برآورد شده بود.

 

پروژه ساختمانی در حال ساخت دارید ؟

تماس با فرتاک ویژن:

02144365683 / 02144000906 / 02144000905

شرکت ساختمانی فرتاک ویژن با بیش از ۱۰ سال سابقه حرفه‌ای در‌زمینه‌های تولید و اجرای سقف عرشه فولادی و پروژه‌های بتنی، سقف‌های کامپوزیت، اجرای سفت کاری و نازک کاری، طراحی و اجرای روف گاردن و نمای ساختمان و فروش آهن آلات و مصالح و ابزارآلات، آماده ارائه خدمات به کارفرمایان عزیز است.

Call Now Buttonتماس با ما